Лiхтар LED EMOS P4531 5W 400Lm Li-Ion

влевовправо
● Тип акумулятора: 2000 мА·год/3,7 В,
● Водонепроникність: так (IP43),
● Час роботи: 3–8,5 год,
● Час заряджання: 3 год,
● Світловий потік: COB LED 100% – 400 лм, COB LED 50% – 120 лм, LED 100% – 120 лм,
● Тип живлення: USB C,
● Особливості: швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора,
● Комплектація: поворотна ручка, кліпса, 1 гачок, 1 магніт,
● Вага: 196 г,
● Розміри: 52 × 32 × 165 мм
● Водонепроникність: так (IP43),
● Час роботи: 3–8,5 год,
● Час заряджання: 3 год,
● Світловий потік: COB LED 100% – 400 лм, COB LED 50% – 120 лм, LED 100% – 120 лм,
● Тип живлення: USB C,
● Особливості: швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора,
● Комплектація: поворотна ручка, кліпса, 1 гачок, 1 магніт,
● Вага: 196 г,
● Розміри: 52 × 32 × 165 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 165 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 196 г |
| Вага брутто | 220 |
| Висота | 32 мм |
| Клас захисту | IP43 |
| Особливості | особливості: швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора, комплектація: поворотна ручка, кліпса, 1 гачок, 1 магніт |
| Потік | 400 лм 40м |
| Розмір | 52 × 32 × 165 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 200 x 60 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion 2 000 мА•г/3.7В |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴








