Лiхтар LED EMOS P4536 20W 2000Lm Li-Ion

влевовправо
● Тип акумулятора: 8000 мА·год/3,7 В,
● Час роботи: 3,5–14,5 год,
● Час заряджання: 7 год,
● Світловий потік: 2 COB-світлодіода 100% - 2000 лм, 2 COB-світлодіода 50% - 1000 лм, 1 COB-світлодіод 100% - 1000 лм, 1 COB-світлодіод 50% - 502 лм, 1 лм,
● Тип живлення: USB C,
● Особливості: швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора,
● Вбудована поворотна рукоятка, 4 магніти,
● Вага: 818 г,
● Розміри: 214 × 140 (280) × 56 мм
● Час роботи: 3,5–14,5 год,
● Час заряджання: 7 год,
● Світловий потік: 2 COB-світлодіода 100% - 2000 лм, 2 COB-світлодіода 50% - 1000 лм, 1 COB-світлодіод 100% - 1000 лм, 1 COB-світлодіод 50% - 502 лм, 1 лм,
● Тип живлення: USB C,
● Особливості: швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора,
● Вбудована поворотна рукоятка, 4 магніти,
● Вага: 818 г,
● Розміри: 214 × 140 (280) × 56 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 818 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Висота | 195 мм |
| Особливості | особливості: швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора, вбудована поворотна рукоятка, 4 магніти |
| Потік | 2000 лм |
| Розмір | 214 × 140 (280) × 56 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 195 x 235 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion 8 000 мА•г/3.7В |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 714 ₴








