Світлодіодний прожектор 20Вт 1600Lm 6500K

● Потужність Вт 20,
● Світловий потік, лм 1600,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 115х30х90
● Світловий потік, лм 1600,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 115х30х90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 30 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 20 |
| Потік | 6500K 1600 лм |
| Розмір | 115х30х90 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 100 x 135 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴

