LED світильник Back круглий VIDEX 26W 5000K 220V

влевовправо
● Колірна температура світла: 5000K (денне світло),
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 185-265 V,
● Потужність: 26 Вт,
● Енергоефективність: 110 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 2600 Lm,
● Максимальна сила струму: 196mA,
● Кут розсіювання: 140°,
● Розміри: 295 x 30 мм,
● Діаметр врізного отвору: 281-286 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 185-265 V,
● Потужність: 26 Вт,
● Енергоефективність: 110 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 2600 Lm,
● Максимальна сила струму: 196mA,
● Кут розсіювання: 140°,
● Розміри: 295 x 30 мм,
● Діаметр врізного отвору: 281-286 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 460 |
| Висота | 40 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність споживання, Вт | 26 |
| Потік | 2600 Лм 5000K |
| Робоча температура | -20°C - + 40°С |
| Розмір | Діаметр врізного отвору: 281-286 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 310 x 40 x 310 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴






