Світлодіодний прожектор 10Вт 800Lm 6500K

● Потужність Вт 10,
● Світловий потік, лм 800 ,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 90х27х70
● Світловий потік, лм 800 ,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 90х27х70
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 27 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 10 |
| Потік | 6500K 800 лм |
| Розмір | 90х27х70 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 80 x 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴

