Світлодіодний прожектор 30Вт 2400Lm 6500K

● Потужність Вт 30,
● Світловий потік, лм 2400,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 150х30х115
● Світловий потік, лм 2400,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 150х30х115
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 30 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 30 |
| Потік | 6500K 2400 лм |
| Розмір | 150х30х115 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 125 x 170 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴

