LED світильник безрамний круглий VIDEX 24W 4100K 220V

влевовправо
● Колірна температура світла: 4100K (біле світло),
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 85-265 V,
● Потужність: 24 Вт,
● Енергоефективність: 100 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 2400 Lm,
● Максимальна сила струму: 180mA,
● Кут розсіювання: 160°,
● Розміри: 172 x 20 мм,
● Діаметр врізного отвору: 65-142 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
● Якість світла: Ra >, 80,
● Напруга: AC 85-265 V,
● Потужність: 24 Вт,
● Енергоефективність: 100 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 2400 Lm,
● Максимальна сила струму: 180mA,
● Кут розсіювання: 160°,
● Розміри: 172 x 20 мм,
● Діаметр врізного отвору: 65-142 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 320 |
| Висота | 40 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Потужність споживання, Вт | 24 |
| Потік | 2400 Лм 4100K |
| Робоча температура | -20°C - + 40°С |
| Розмір | Діаметр врізного отвору: 65-142 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 185 x 40 x 250 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴




