Лiхтар автослюсаря EMOS P4545 1000Lm Li-Ion 2600 mAh

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 203808
2 114 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип акумулятора: 2600 мА·год/7,4 В,
● Час роботи: 2–6 годин,
● Час роботи: COB LED 100% – 2 години, COB LED 40% – 6 годин,
● Час заряджання: 5 годин,
● Дальність променя: COB LED 100% – 40 м, COB LED 40% – 25 м,
● Кількість режимів освітлення: 2,
● Тип живлення: USB-C,
● Характеристики: 2 поворотні ручки, 2 гачки, 4 магніти,
● Вага: 490 г,
● Розміри: 50 × 46 × 500 мм
● Час роботи: 2–6 годин,
● Час роботи: COB LED 100% – 2 години, COB LED 40% – 6 годин,
● Час заряджання: 5 годин,
● Дальність променя: COB LED 100% – 40 м, COB LED 40% – 25 м,
● Кількість режимів освітлення: 2,
● Тип живлення: USB-C,
● Характеристики: 2 поворотні ручки, 2 гачки, 4 магніти,
● Вага: 490 г,
● Розміри: 50 × 46 × 500 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 490 г |
| Вага брутто | 620 |
| Висота | 46 мм |
| Клас захисту | IP43 |
| Особливості | 2× поворотна ручка, 2× гачок, 4× магніт |
| Потік | 1000 лм |
| Розмір | 50 × 46 × 500 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 510 x 80 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion 2 600 мА•г, 7,4В |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 114 ₴





