Світлодіодний вуличний світильник 50Вт 4500Lm 6500K

- В наявності 3 од.
- Код: 203807
1 035 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Потужність Вт 50,
● Світловий потік, лм 4500,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 155х57х355
● Світловий потік, лм 4500,
● Температура кольору, K 6500,
● Енергоефективність А+,
● Ступінь захисту - IP65,
● Напруга, V 100-265 ,
● Ресурс використання, годин 30000,
● Розміри світильника, мм 155х57х355
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 355 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 680 |
| Висота | 57 мм |
| Клас захисту | IP65 |
| Потужність споживання, Вт | 50 |
| Потік | 6500K 4500 лм |
| Розмір | 155х57х355 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 60 x 365 мм |
| Ширина | 155 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴

