LED лампа VIDEX A60е 8W E27 4100K 220V

● Колірна температура світла: 4100K (біле світло),
● Якість світла: Ra >, 90,
● Напруга: AC 175-250 V,
● Потужність: 8 Вт,
● Тип цоколя: Е 27,
● Формфактор: А60,
● Енергоефективність: 100 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 800 Lm,
● Максимальна сила струму: 60mA,
● Кут розсіювання: 300°,
● Розміри: 60 x 112 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
● Якість світла: Ra >, 90,
● Напруга: AC 175-250 V,
● Потужність: 8 Вт,
● Тип цоколя: Е 27,
● Формфактор: А60,
● Енергоефективність: 100 Lm/W,
● Клас енергоспоживання: А+,
● Світловий потік: 800 Lm,
● Максимальна сила струму: 60mA,
● Кут розсіювання: 300°,
● Розміри: 60 x 112 мм,
● Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 60 мм |
| Особливості | Формфактор: А60 |
| Потужність споживання, Вт | 8 |
| Потік | 800 Лм 4100К |
| Робоча температура | -20°С + 40°С |
| Розмір | 60 х 112 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 60 x 120 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Цоколь | Е 27 |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴

