Світильник G3 LED9/CW 10.5W D125 Philips DN020B

Потужність (Вт): 10,5, Світловий потік, Lm: 900, Кут розсіювання: 110 °, Колірна температура джерела, K: 6500
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 140 мм |
| Потужність споживання, Вт | 10.5 |
| Потік | 900 Лм 6500K |
| Розмір | 165х140х38 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 45 x 145 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

