● Кількість розеток: 2× 2P + PE,
● Напруга/струм 250 В ~/16 А макс,
● Захист дітей: так,
● IP рейтинг: IP20,
● Матеріал: пластик,
● Максимальне навантаження: 3680 Вт
● Напруга/струм 250 В ~/16 А макс,
● Захист дітей: так,
● IP рейтинг: IP20,
● Матеріал: пластик,
● Максимальне навантаження: 3680 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 90 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 2 |
| Особливості | Захист від дітей |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 70 x 90 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Адаптер |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴



