Універсальний адаптер для подорожей EMOS P0055N

влевовправо
● Вилки (США, Великобританія, Японія, Китай, Австралія тощо) для систем SCHUKO (Німеччина, Угорщина, Словаччина тощо) або французьких (Чехія, Словаччина, Польща),
● Напруга/сила струму 250 В~/16 А макс.
● Напруга/сила струму 250 В~/16 А макс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 65 |
| Особливості | Вилки (США, Великобританія, Японія, Китай, Австралія тощо) для систем SCHUKO (Німеччина, Угорщина, Словаччина тощо) або французьких (Чехія, Словаччина, Польща) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 80 x 65 мм |
| Тип пристрою | Адаптер |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴


