Розетка стаціонарна зовнішня UEA 113 16А 220В 2Р+Е IP44

- В наявності 2 од.
- Код: 203795
113 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга, В 220,
● Наявність кришки з кришкою,
● Тип монтажу стаціонарний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 2P+Е,
● Ампераж 16А
● Наявність кришки з кришкою,
● Тип монтажу стаціонарний,
● Ступінь захисту – IP 44,
● Контакти розетки 2P+Е,
● Ампераж 16А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 80 мм |
| Довжина: | 130 |
| Особливості | 16А 2P+Е IP44 220В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 80 x 130 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴

