Розетка з вимикачем EMOS P00292 16A 250V IP44

влевовправо
● Розетка з вимикачем у розеток 1× 2P + PE,
● Вимикач,
● Напруга/струм 250 В~/16 А макс,
● Захист дітей,
● Ступінь захисту IP IP44,
● Максимальне навантаження 3680 Вт,
● Тип SCHUKO
● Вимикач,
● Напруга/струм 250 В~/16 А макс,
● Захист дітей,
● Ступінь захисту IP IP44,
● Максимальне навантаження 3680 Вт,
● Тип SCHUKO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 85 мм |
| Довжина: | 90 |
| Особливості | IP44 250 V~/16 A max. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 85 x 90 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴



