Розетка переносна UEA 213 16А 220В 2Р+Е IP44

● Напруга, 220,
● Наявність кришки з кришкою,
● Тип монтажу переносний,
● Ступінь захисту – IP IP44,
● Контакти розетки 2P+Е,
● Ампераж 16А
● Наявність кришки з кришкою,
● Тип монтажу переносний,
● Ступінь захисту – IP IP44,
● Контакти розетки 2P+Е,
● Ампераж 16А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 120 |
| Особливості | 16А 2P+Е IP44 220В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 45 x 120 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 ₴

