Вилка NA-UEA 1010 євро з з/к 16А чорна

● Номінальний струм, А 16А,
● З заземленням
● З заземленням
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 80 |
| Заземлення | Підтримує |
| Особливості | 16А |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 30 x 80 мм |
| Тип пристрою | Вилка |
| Ширина | 30 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴

