Мережевий подовжувач EMOS P092501 50м на котушці

влевовправо
● Довжина кабелю: - 50 м,
● Кількість розеток - 4 × 2P + 2P SHUKO,
● Напруга - 230 В змінного струму,
● Тип ізоляції : PVC,
● Запобіжник тепловиділення,
● Кнопка подачі живлення,
● Ступінь захисту: - IP20,
● Кабель: H05VV-F3G,
● Перетин дроту 3 жили по 1,5 мм 2,
● Навантаження на згорнуту котушку 230 В 4,8 А макс. 1100 Вт,
● Навантаження на розгорнуту котушку 230 В 16 A макс. 3 680 Вт.
● Кількість розеток - 4 × 2P + 2P SHUKO,
● Напруга - 230 В змінного струму,
● Тип ізоляції : PVC,
● Запобіжник тепловиділення,
● Кнопка подачі живлення,
● Ступінь захисту: - IP20,
● Кабель: H05VV-F3G,
● Перетин дроту 3 жили по 1,5 мм 2,
● Навантаження на згорнуту котушку 230 В 4,8 А макс. 1100 Вт,
● Навантаження на розгорнуту котушку 230 В 16 A макс. 3 680 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 6720 |
| Висота | 210 мм |
| Довжина: | 370 |
| Довжина кабеля, м | 50 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 4 |
| Особливості | Запобіжник, Кнопка подачі живлення |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 210 x 370 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 990 ₴



