Мережевий подовжувач EMOS P19515 15м на котушці

влевовправо
● Довжина кабелю: 15 м,
● Кількість розеток – 4×2P + 2P SHUKO,
● Напруга - 230 В змінного струму,
● Тип ізоляції: PVC,
● Кабель: H05VV-F3G1,
● Перетин дроту 3 жили по 1 мм 2,
● Потужність макс. 2300 Вт
● Кількість розеток – 4×2P + 2P SHUKO,
● Напруга - 230 В змінного струму,
● Тип ізоляції: PVC,
● Кабель: H05VV-F3G1,
● Перетин дроту 3 жили по 1 мм 2,
● Потужність макс. 2300 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2220 |
| Висота | 170 мм |
| Довжина: | 310 |
| Довжина кабеля, м | 15 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 4 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 220 x 170 x 310 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴


