Мережевий подовжувач EMOS P14201 4 розетки 10 м

влевовправо
● Кількість розеток 4,
● Довжина кабелю 10 м,
● IP44,
● Вимикач,
● Живлення: максимально 250 В,
● Максимальне навантаження: 3680 Вт,
● Тип і перетин кабелю: H05VV-F3G 1,5 мм2
● Довжина кабелю 10 м,
● IP44,
● Вимикач,
● Живлення: максимально 250 В,
● Максимальне навантаження: 3680 Вт,
● Тип і перетин кабелю: H05VV-F3G 1,5 мм2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1860 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина: | 350 |
| Довжина кабеля, м | 10 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 4 |
| Особливості | Вимикач, Захист від дітей |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 90 x 350 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴


