Подовжувач на котушці EMOS P19510 10м SCHUKO

влевовправо
● Довжина 10 м,
● Перетин жили 1,0 мм²,
● Кабельна котушка з фіксованим центром,
● Напруга 230 В,
● Струм 10 А,
● Ступінь захисту IP20,
● Кількість розеток: 4,
● Тип ізоляції: ПВХ
● Перетин жили 1,0 мм²,
● Кабельна котушка з фіксованим центром,
● Напруга 230 В,
● Струм 10 А,
● Ступінь захисту IP20,
● Кількість розеток: 4,
● Тип ізоляції: ПВХ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1360 |
| Висота | 270 мм |
| Довжина: | 260 |
| Довжина кабеля, м | 10 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 4 |
| Особливості | поперечний переріз провідника 1,0 мм², максимальне навантаження на розмотувачі 10 А макс./2 300 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 270 x 260 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 234 ₴


