Мережевий фільтр 3 м кабель 6 розеток Gembird SPG6-G-10G

- В наявності 4 од.
- Код: 203755
288 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Напруга: 220 В, 50 Гц,
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 10 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 3м
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 10 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 3м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 480 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 390 |
| Довжина кабеля, м | 3 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 6 |
| Особливості | вимикач зі світлодіодом |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 45 x 390 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴

