Мережевий подовжувач EMOS P01220 1 розетка 20 м

влевовправо
● Кількість розеток 1,
● Довжина кабелю 20 м,
● Максимальне навантаження: 2300 Вт,
● Тип і перетин кабелю: 1 мм2
● Довжина кабелю 20 м,
● Максимальне навантаження: 2300 Вт,
● Тип і перетин кабелю: 1 мм2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1560 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 210 |
| Довжина кабеля, м | 20 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 1 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 50 x 210 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴


