Подовжувач NA-UEA 6-гнізд 3 м

● Подовжувач із заземленням,
● Довжина 3 м,
● 6 гнізда з/з.
● Довжина 3 м,
● 6 гнізда з/з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 440 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 310 |
| Довжина кабеля, м | 3 |
| Кількість розеток | 6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 40 x 310 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴

