Мережевий подовжувач EMOS P01520W 1 розетка 20 м IP44

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 203742
2 337 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість розеток 1,
● Довжина кабелю 20 м,
● Не токсична, не горить, не розтягується і не старіє,
● Витримує температури від -35 до +60 градусів °C,
● Має високу електричну міцність,
● Еластична і стійка до ультрафіолету.
● Довжина кабелю 20 м,
● Не токсична, не горить, не розтягується і не старіє,
● Витримує температури від -35 до +60 градусів °C,
● Має високу електричну міцність,
● Еластична і стійка до ультрафіолету.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2200 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 240 |
| Довжина кабеля, м | 20 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 1 |
| Особливості | IP44 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 60 x 240 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 337 ₴



