Мережевий подовжувач EMOS P0120R 1 розетка 10 м

● Кількість розеток 1,
● Довжина кабелю 10 м,
● Живлення: максимально 250 В/16А,
● Максимальне навантаження: 3680 Вт,
● Тип і перетин кабелю: 1,5 мм2,
● Дитяча захист - так,
● Тип ізоляції: ПВХ (IP44)
● Довжина кабелю 10 м,
● Живлення: максимально 250 В/16А,
● Максимальне навантаження: 3680 Вт,
● Тип і перетин кабелю: 1,5 мм2,
● Дитяча захист - так,
● Тип ізоляції: ПВХ (IP44)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1120 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 210 |
| Довжина кабеля, м | 10 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 1 |
| Особливості | Захист від дітей |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 50 x 210 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴

