Подовжувач NA-UEA 3-гнізда 5 м з кнопкою

● Подовжувач із заземленням,
● Довжина 5 м,
● 3 гнізда з/з.
● Довжина 5 м,
● 3 гнізда з/з.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 580 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 180 |
| Довжина кабеля, м | 5 |
| Кількість розеток | 3 |
| Особливості | З кнопкою |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 50 x 180 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 544 ₴

