Мережевий фільтр 4.5 м кабель 3 розеток Gembird SPG3-G-15B-PRO

● Напруга: 220 В, 50 Гц,
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 16 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 4.5 м
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 16 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 4.5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 600 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 250 |
| Довжина кабеля, м | 4.5 |
| Заземлення | Підтримує |
| Кількість розеток | 3 |
| Особливості | вимикач зі світлодіодом |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 60 x 250 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴

