Посадкова сапа Fiskars Solid (1072100)

влевовправо
● Вага 120 г,
● Ширина 189 мм,
● Довжина 282 мм,
● Висота 75 мм
● Ширина 189 мм,
● Довжина 282 мм,
● Висота 75 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 282 мм |
| Довжина: | 75 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 70 x 280 мм |
| Розміри | 189 х 282 х 75 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Граблі та сапки |
| Ширина | 189 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴




