Площинний секатор Fiskars Solid™ P121 (1057160)

● Простий і легкий варіант для обрізання найтонших гілок та стебел,
● ріжуча здатність: 18 мм (діаметр),
● особливо тверде, добре відполіроване сталеве лезо, яке довгий час залишається гострим,
● лезо майже без тертя, покриття леза підвищує ефективність та точність різання,
● міцна, але легка ручка FiberComp™
● модель обхідного скошування гарантує акуратний слід скошування у саду,
● простий у використанні механізм блокування, що полегшує безпечне транспортування та зберігання леза,
● не містить ПВХ-пластику взагалі
● ріжуча здатність: 18 мм (діаметр),
● особливо тверде, добре відполіроване сталеве лезо, яке довгий час залишається гострим,
● лезо майже без тертя, покриття леза підвищує ефективність та точність різання,
● міцна, але легка ручка FiberComp™
● модель обхідного скошування гарантує акуратний слід скошування у саду,
● простий у використанні механізм блокування, що полегшує безпечне транспортування та зберігання леза,
● не містить ПВХ-пластику взагалі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiskars |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 141 г |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 76 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 20 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Особливості | Сталь високовуглецева |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 20 x 250 мм |
| Розміри | 255 x 76 x 20 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605 ₴

