Секатор для квітів Fiskars Solid SP14 1051601

● Покриття на загартованому лезі робить секатор довговічним та простим у використанні,
● особливий спосіб заточування з точним шліфуванням забезпечує гостроту секатора Fiskars для квітів Solid SP14 навіть при інтенсивному використанні,
● рукоятка має ергономічну форму і ніколи не вислизне у вас із рук,
● при цьому знаряддя можна використовувати як кусачки та видаляти шипи зі стебел
● особливий спосіб заточування з точним шліфуванням забезпечує гостроту секатора Fiskars для квітів Solid SP14 навіть при інтенсивному використанні,
● рукоятка має ергономічну форму і ніколи не вислизне у вас із рук,
● при цьому знаряддя можна використовувати як кусачки та видаляти шипи зі стебел
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 20 |
| Матеріал | Пластик поліамід |
| Висота | 84 мм |
| Особливості | Сталь нержавіюча |
| Вага | 130 г |
| Ширина | 220 мм |
| Розміри | 220 x 84 x 20 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 20 x 235 мм |
| Вага брутто | 140 |
| Тип пристрою | Обрізка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847 ₴

