TV розетка Schneider Electric Asfora EPH3200121

TV розетка – кінцева, а штекер типу ″тато″ IEC 9,52 мм. Спосіб кріплення - монтажні лапки. Розмір цієї TV розетки становить 83 мм, 83 мм і 38 мм, з глибиною виступу 10 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Клеми безгвинтові. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол). Має мідний провідник. Крім того, вона має знак якості CE.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Особливості | TV конектор IEC 9.52 мм, спосіб кріплення: монтажні лапки 51 -80 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 40 x 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴

