Розетка RJ45 подвійна Asfora UTP 5E

влевовправо
Комп'ютерна розетка RJ45 5e Schneider Electric Asfora EPH4470121 подвійна, механізм із супортом та накладкою білого кольору з двома портами RJ45 5e. Фіксація пристрою за допомогою монтажних лапок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Кількість кнопок | 2 |
| Особливості | RJ45 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 50 x 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511 ₴


