Розетка із кришкою, із заземленням Schneider Electric Asfora EPH3100123

влевовправо
- В наявності
- Код: 203664
198 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка Schneider Electric Asfora EPH3100123 кремового кольору - це готовий до встановлення виріб. Конфігурація вихідних полюсів розетки 2P + E з заземленням. Розетка з кришкою. Номінальний струм 16А, потужність 3680Вт. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Розмір цієї розетки 83 мм, 83 мм, 47 мм, глибина виступу 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Підключення - підйомні клеми. Розетка виконана з ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол), ABS + PC. Розетка має мідний провідник. Повністю відповідає стандарту IEC 60884-1. Вона також отримала сертифікати TSE, VDE. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтер'єром.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Номінальний струм, А | 16 A на 250 В змінний струм |
| Особливості | Кришка |
| Потужність | 3680 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 40 x 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴


