Вимикач 1-клавішний антрацит Schneider Electric EPH0100171 Asfora

влевовправо
Електричний вимикач Schneider Electric Asfora EPH0100171 кольору антрацит - це механізм з супортом та накладкою. Вимикач одноклавішний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм вимикача 10 A, потужність 2300 Вт. Призначений для прихованого монтажу. Покриття вимикача робить його надзвичайно стійким до зносу та корозії. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Вимикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику, що робить його максимально стійким. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати NF, TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Номінальний струм, А | 10 A на 250 В |
| Особливості | Безгвинтові затискачі |
| Потужність | 100 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 50 x 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 ₴


