Розетка комп'ютерна одинарна Kingda 1хRJ45 UTP

Настінна розетка UTP 1xRJ-45 cat.5e UTP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kingda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 52 x 27 x 66 мм |
| Тип пристрою | 1x RJ-45 UTP cat.5e |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴

