Коробка для зовнішнього монтажу 1-постова біла Schneider Electric Asfora EPH6100121

- В наявності 8 од.
- Код: 203653
142 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Schneider Electric Asfora 1-постова коробка EPH6100121 білого кольору. Ширина 81,4 мм, висота 81,4 мм і глибина 40 мм. Призначена для зовнішнього монтажу. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Ступінь захисту IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Особливості | 81,4 x 81,4 x 40 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 50 x 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴

