Розетка комп'ютерна антрацит, пластик, для врізного монтажу Schneider Electric EPH4400171 Asfora

влевовправо
- В наявності 5 од.
- Код: 203649
734 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка комп'ютерна RJ45 5e Schneider Electric Asfora EPH4400171 кольору антрацит - це готовий до встановлення виріб. Спосіб кріплення - монтажні лапки. Його ширина 71 мм, висота 71 мм, глибина 38 мм, глибина виступу 9 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Клеми IDC. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з матеріалу ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол). Має мідний провідник. Не містить ртуті та важких металів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Особливості | UTP RJ45 5e |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 50 x 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴


