Вимикач 1-клавішний накладний, білий, IP 54 ETI Hermetics 4668000

- В наявності 4 од.
- Код: 203648
180 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Номінальний струм: 10 А,
● Ступінь захисту від пилу та вологи: IP54 ,
● Габаритні розміри (ШхВхГ): 62х70х50 мм
● Ступінь захисту від пилу та вологи: IP54 ,
● Габаритні розміри (ШхВхГ): 62х70х50 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 80 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Номінальний струм, А | 10 |
| Особливості | IP54 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 50 x 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

