Вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD114101

влевовправо
- В наявності 4 од.
- Код: 203647
208 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний вимикач Schneider Electric Sedna Design &, Elements SDD114101 - це механізм з супортом кольору антрацит. Вимикач одноклавішний. Будучи виготовленим із термопластичного матеріалу ABS-UV, цей вимикач досить надійний і стійкий. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Її ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу 24 мм. Вага виробу 0,061 кг. Клеми безгвинтові. Передбачено прихований монтаж. Спосіб кріплення вимикача - монтажні лапки, гвинти. Ступінь захисту IP20. Має знак якості CE. Повна відповідність стандарту IEC 60669-1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Номінальний струм, А | 10 |
| Особливості | чорний (RAL 7021) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴



