РАМКА П'ЯТИМІСНА ГОРИЗОНТАЛЬНА, АНТРАЦИТ Schneider Electric Asfora EPH5800571

- В наявності 2 од.
- Код: 203644
301 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800571 5-постова кольору антрацит. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Рамка виготовлена з ABS (акрилонітрилбутадієн-стирол). Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Рамка має витончений і сучасний дизайн із 6 різними кольорами: білий, кремовий, бронза, антрацит, алюміній та сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Кількість кнопок | 5 постів |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 10 x 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴

