Рамка 3-на антрацит горизонтальна Schneider Asfora (EPH5800371)

- В наявності 2 од.
- Код: 203642
209 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800371 3-постова кольору антрацит. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка дуже надійна та стійка. Рамка є екологічним продуктом преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Рамка має витончений і сучасний дизайн із 6 різними кольорами: білий, кремовий, бронза, антрацит, алюміній та сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Кількість кнопок | 3 пости |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 10 x 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴

