Рамка 6 постів антрацит горизонтальна Schneider Electric EPH5800671 Asfora

- В наявності 2 од.
- Код: 203641
341 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800671 6-постова кольору антрацит. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка дуже надійна та стійка. Рамка також сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Кількість кнопок | 6 постів |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 10 x 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 341 ₴

