Рамка 4 поста антрацит горизонтальна Schneider Electric EPH5800471 Asfora

- В наявності 2 од.
- Код: 203640
247 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800471 4-постова кольору антрацит. Глянцеве покриття робить його яскравим та привабливим. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка дуже надійна та стійка. Рамка сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Кількість кнопок | 4 пости |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 85 x 10 x 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247 ₴

