Розетка зовнішня 1xSTP RJ45 EPNew

Тип зовнішня,
Кількість портів 1-портова,
Кількість категорій 6,
Екранована Так
Кількість портів 1-портова,
Кількість категорій 6,
Екранована Так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epnew Electronics |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 40 |
| Особливості | Кількість портів 1-портова, категорія 6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 30 x 70 мм |
| Тип пристрою | Зовнішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴

