Водонепроникний щит Schneider Electric Mureva 1x6 ІР65

- В наявності 1 од.
- Код: 203616
957 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість модулів Ш = 9 мм 12,
● Кількість модулів шириною 18 мм на ряд 6,
● Загальна кількість модулів шириною 18 мм 6,
● Кількість горизонтальних рядів 1,
● Ступінь захисту IP65 відповідно до МЕК 60529,
● Світлий сірий (RAL 7035)
● Кількість модулів шириною 18 мм на ряд 6,
● Загальна кількість модулів шириною 18 мм 6,
● Кількість горизонтальних рядів 1,
● Ступінь захисту IP65 відповідно до МЕК 60529,
● Світлий сірий (RAL 7035)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 400 |
| Габарити | 200х112х159 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 1х6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 110 x 200 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 957 ₴

