Щит Hager VOLTA VA48NW 4-рядний

● Кількість одиниць: 12,
● Кількість рядів щита: 4,
● Номінальна напруга: 400 B,
● Тип монтажу: зовнішній монтаж,
● Клас захисту від механічних ударів: IK05,
● Захисне виконання ІР: IP30,
● Робоча температура: -40 - +40 °C,
● Глибина встановленого виробу: 96,5 мм,
● Внутрішня глибина: 92,5 мм,
● Висота встановленого виробу: 640 мм,
● Довжина: 640 мм,
● Ширина встановленого виробу: 305 мм
● Кількість рядів щита: 4,
● Номінальна напруга: 400 B,
● Тип монтажу: зовнішній монтаж,
● Клас захисту від механічних ударів: IK05,
● Захисне виконання ІР: IP30,
● Робоча температура: -40 - +40 °C,
● Глибина встановленого виробу: 96,5 мм,
● Внутрішня глибина: 92,5 мм,
● Висота встановленого виробу: 640 мм,
● Довжина: 640 мм,
● Ширина встановленого виробу: 305 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3000 |
| Габарити | 305 х 640 х 96,5 мм |
| Колір | RAL9010 |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Кількість рядів (модулів) | 4х12 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 650 x 100 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 855 ₴

