Корпус пластиковий 9-мод., навісний IP66, CS-UEA

● Тип монтажу Навісний,
● Кількість модулів 9,
● Габарити (ВхШхГ) 186х232х120,
● Ступінь захисту - IP IP66, ІК10,
● Матеріал корпусу Пластик
● Кількість модулів 9,
● Габарити (ВхШхГ) 186х232х120,
● Ступінь захисту - IP IP66, ІК10,
● Матеріал корпусу Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 780 |
| Габарити | 186х232х120 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 9 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 120 x 240 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 535 ₴

