Корпус пластиковий 12 модульний вбудований AP-UEA

● Тип монтажу вбудований,
● Кількість модулів 12,
● Габарити (ВхШхГ) 220х295х100,
● Ступінь захисту - IP IP40,
● Матеріал корпусу Пластик
● Кількість модулів 12,
● Габарити (ВхШхГ) 220х295х100,
● Ступінь захисту - IP IP40,
● Матеріал корпусу Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 760 |
| Габарити | 220х295х100 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 12 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 225 x 300 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴

