Корпус пластиковий 12 модульний навісний UEA

влевовправо
● Тип монтажу Навісний,
● Кількість модулів 12,
● Габарити (ВхШхГ) 220х295х100,
● Ступінь захисту IP40,
● Комплектація - нульова шина, DIN-рейка,
● Ступінь ударостійкості ІК07.
● Кількість модулів 12,
● Габарити (ВхШхГ) 220х295х100,
● Ступінь захисту IP40,
● Комплектація - нульова шина, DIN-рейка,
● Ступінь ударостійкості ІК07.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 700 |
| Габарити | 220х295х100 мм |
| Кількість рядів (модулів) | 12 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 100 x 300 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴


